LINIA DO PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH - WYDAJNOŚĆ 200 KG/H

Opis produktu

Uniwersalność. Urządzenie obsługuje wszelkiego rodzaju i typu produkty spożywcze, które w trakcie gotowania uzyskują pływalności w wodzie.

Przykładowe produkty: pierogi, kluski, pyzy, kopytka, haluszki, ravioli itp.

Ceniona, tradycyjna forma przygotowywania dań. Urządzenie naszej produkcji gotuje w sposób tradycyjny, znany z domów rodzinnych, tzn. produkt wrzucany jest bezpośrednio do gotującej się wody. W trakcie gotowanie jest mieszany, po wypłynięciu na powierzchnie odliczany jest czas potrzebny do dogotowania, po czym jest zbierany z powierzchni, odcedzany oraz przekazywany do hartowania w zimnej wodzie. Wszystkie etapy są w pełni automatyczne a każdy z parametrów ( temperatura, czas gotowanie i intensywność mieszania) dowolnie ustawiany.

Straty w trakcie produkcji ograniczone praktycznie do zera. W trakcie gotowania nie występują uszkodzenia czy zniekształcenia produktu. Należy nadmienić, iż automatyczne linie do gotowania oferowane przez innych producentów gotują produkty w zupełnie innych warunkach niż nasza maszyna. W przypadku innych producentów, produkty najpierw są układane na taśmie co powoduje odkształcenia na spodniej stronie. Taśma wjeżdża do wody. Brak mieszania powoduje, iż niektóre z nich sklejają się ze sobą. Po uzyskaniu odpowiedniej temperatury produkty zaczynają wypływać, co ogranicza druga taśma, powodująca odkształcenia na wierzchniej stronie. W maszynie naszej produkcji powyższe problemy nie występują.

Oszczędność wody oraz energii. Dla przykładu, dane empiryczne wskazują, iż do ugotowania 500 kg pierogów w sposób ręczny (w garnkach) potrzeba około 8 godzin pracy oraz około 1500 litrów wody. W naszym urządzeniu do wyprodukowania tej samej ilość pierogów potrzeba do 3 godzin pracy oraz 380 litrów wody.

 

Bardzo wysoka jakość oraz powtarzalność produktów. Dzięki zastosowaniu kontroli mikroprocesorowej każda partia produkcji jest wytwarzana w tych samych warunkach. Zostaje wyłączony element ryzyka związany z błędem ludzkim ( np. ze towar będzie rozgotowany lub niedogotowany). Dodatkowo maszyna wyposażona jest z moduł umożliwiający komunikacje z komputerem PC. Dzięki czemu można kontrolować oraz archiwizować parametry pracy „z za biurka”.

Każda linia technologiczna opracowywana jest indywidualnie i może być zbudowana ze wszystkich lub tylko z części wykazanych poniżej elementów. Jako producent możemy dostosować urządzenie oraz jego wymiary do wymagań klienta oraz lokalizacji. Standardowa linia technologiczna dostosowana jest do współpracy z maszynką formującą o wydajności 150 - 200 kg/h. Nie mniej w ofercie posiadamy urządzenia o maksymalnej wydajności gotowania i chłodzenia nawet do 2000 kg/h.

Zapytaj o Ofertę

Firma:
Imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
Treść wiadomości:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Inter WIBA Sp. J. Andrzej Wiewióra-Barabach Wiesława Wiewióra-Barabach" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 263, 43-305 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Nowości w naszej ofercie