LINIA DO PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH - WYDAJNOŚĆ 600 KG/H

Opis produktu

Mając na uwadze wymagania współczesnego rynku oraz możliwe jak najlepsze zaspokojenie Państwa potrzeb skonstruowaliśmy innowacyjne urządzenie, które łączy klasyczne przygotowywanie pierogów z nowoczesnym procesem produkcji.
Ceniona, tradycyjna forma przygotowywania dań. Urządzenie naszej produkcji gotuje pierogi w sposób tradycyjny, znany z domów rodzinnych, tzn. pierogi są wrzucane bezpośrednio do gotującej się wody. W trakcie gotowania są mieszane, po wypłynięciu na powierzchnie odliczany jest czas potrzebny do dogotowania ciasta. Następnie pierogi są zbierane z powierzchni, odcedzane oraz przekazane do hartowania w zimnej wodzie.
Wszystkie etapy są w pełni automatyczne a każdy z parametrów (temperatura, czas gotowanie i intensywność mieszania) dowolnie ustawiany. Straty
w trakcie produkcji ograniczone praktycznie do zera. W trakcie gotowania nie występują uszkodzenia czy zniekształcenia produktu.
Należy nadmienić, iż automatyczne linie do gotowania pierogów oferowane przez innych producentów gotują pierogi w zupełnie innych warunkach niż nasza maszyna. W przypadku innych producentów, pierogi najpierw są układane na taśmie co powoduje odkształcenia na spodniej stronie pieroga. Taśma wjeżdża do wody. Brak mieszania pierogów powoduje, iż niektóre z nich sklejają się ze sobą. Po uzyskaniu odpowiedniej temperatury pierogi zaczynają wypływać, co ogranicza druga taśma, powodująca odkształcenia na wierzchniej stronie pieroga. W maszynie naszej produkcji powyższe problemy nie występują.
Bardzo wysoka jakość oraz powtarzalność produktów. Dzięki zastosowaniu kontroli mikroprocesorowej każda partia produkcji jest wytwarzana w tych samych warunkach. Zostaje wyłączony element ryzyka związany z błędem ludzkim (np. że pierogi będą rozgotowane lub niedogotowane). Dodatkowo maszyna wyposażona jest z moduł umożliwiający komunikacje z komputerem PC. Dzięki czemu można kontrolować oraz archiwizować parametry pracy „z za biurka”.
Urządzenie obsługuje wszelkiego rodzaju typy i rodzaje pierogów jak również wszelkiego rodzaju inne produkty mączne (kluski, pyzy, kopytka itp.)

Zapytaj o Ofertę

Firma:
Imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
Treść wiadomości:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Inter WIBA Sp. J. Andrzej Wiewióra-Barabach Wiesława Wiewióra-Barabach" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 263, 43-305 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Nowości w naszej ofercie