MAGA Prasa do mięs

Opis produktu

Producent: MAGA

Rok produkcji 2019
Moc: 1,5 kW
Waga: 100 kg
Dług x szer x wys.: 600 x 450 x 700 mm
Zasilanie: 400 V

Dodatkowa opcja -stojak  pod prasę jezdny

Urządzenie służy do rozgniatania kawałków mięsa na plastry o jednakowej grubości w zależności od zapotrzebowania. Prasa do mięs w rewelacyjny sposób przyspiesza i ułatwia monotonny i uciążliwy proces rozbijania mięsa na plastry.
W doskonały sposób sprawdza się podczas przygotowania mięs do sprzedaży w marketach i dużych stoiskach mięsnych, pozwalając na wzbogacenie asortymentu oferowanych wyrobów mięsnych w postaci:
  - mięsa wołowego rozbitego na zrazy zawijane, bitki wołowe, befsztyk,
  - mięsa wieprzowego rozbitego na kotlety schabowe, zawijańce, zrazy wieprzowe   
    zawijane, steki, sznycle,
  - mięsa drobiowego rozbitego na Kotlet de Volaille i inne
  - przyprawionych porcji grillowych sporządzonych z różnych mięs rozduszonych na optymalne grubości.
  - średnica talerza 300 mm
Wszystkie te wyroby można pakować na tackach foliowanych w zestawach rodzinnych po 3,4 i więcej porcji.


Niezastąpione jest w zakładach gastronomicznych podczas produkcji znakomitej większości dań z mięs wołowych, wieprzowych i drobiowych.
Wydajność naszej kotleciarki pozwala na przygotowanie bardzo dużej ilości porcji
– w zależności od sprawności obsługi
– ok. 500 kawałków  mięsa w ciągu godziny!
Nasza kotleciarka pozwala na zachowanie wagi i świeżości zgniatanego mięsa, a kruchość i soczystość uzyskanych porcji mięs jest niepodważalna!
Możliwość płynnej regulacji grubości zgniatanego mięsa w zakresie 0,5 do 30 mm gwarantuje nieograniczone możliwości stosowania do produkcji różnych potraw.

Kotlety, zrazy, sznycle, rolady, steki nie są już żadnym problemem!

Zapytaj o Ofertę

 

Firma:
Imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
Treść wiadomości:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Inter WIBA Sp. J. Andrzej Wiewióra-Barabach Wiesława Wiewióra-Barabach" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 263, 43-305 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Nowości w naszej ofercie