Maszyna obwiązująca produkt sznurkiem SIEBECK FRT-S

Opis produktu

Producent: Siebeck  - Wiązarka z bocznym agregatem
Typ: FRT-S , rok produkcji 2020, maszyna z pokazów
Wydajność: 63 obr/min
Możliowść wyboru oplotu 1-, 2-, 3-, lub 4-krotnego
Agregat typ JET 2000
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Moc : 1,3 kW
Wymiary : dł. 800 x szer. 565 x wys. 1380 mm
Wymiary tunelu : dł 400 x szer.225 x wys. 340 mm
Waga: ok. 160 kg

Siebeck to maszyna tunelowa do obwiązania produktu. Nadaje się do obróbki różnymi rodzajami sznurka - np. sznurek bawełniany i gumowo-bawłniany.
Owija produkt tak jak się to robi ręcznie: mięso, ryby, drób z nadzieniem lub bez.
Maszyna optymalnie oplata i nadaje towarom atrakcyjny wygląd handlowy, również w odniesieniu do kawałków mięsa o nieregularnych wymiarach.
System tunelowy umożliwia obwiązywanie długich kawałków i w sposób taśmowy zawiązywanie każdej pętli oddzielnie nie stwarza problemów przy porcjowaniu produktu.

Przeznaczona jest do maszynowego wiązania wędlin/mięsa. Maszyna przyspiesza pracę, poprawia efekt wizualny produktu. Dzięki zastosowaniu różnokolorowych sznurków elastycznych (termokurczliwych) zwiększa atrakcyjność handlową produktów wiązanych.
W maszynie agregat ustawiony jest w pozycji bocznej, wzmocniony na działanie solanki i innych środków chemicznych. Możliwość ustawienia pojedynczego, podwójnego, potrójnego oraz poczwórnego oplotu. Szybkość pracy 63-cykli na minutę. Maszyna w opcji z zabudowanymi motoreduktorami.

Maszyna w całości wykonana z kwasoodpornej stali nierdzewnej. Elementy elektryczne są zabezpieczone hermetycznie.

Zapytaj o Ofertę

 

Firma:
Imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
Treść wiadomości:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Inter WIBA Sp. J. Andrzej Wiewióra-Barabach Wiesława Wiewióra-Barabach" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 263, 43-305 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Nowości w naszej ofercie