Kotleciarka MHS typ PCE 70-21 KS - UŻYWANA

Opis produktu

MHS typ PCE 70-21 KS - UŻYWANA
Rok produkcji 2018


Wydajność maszyny : 200 cięć/min z nożem pojedyńczym ; 400 cięć / min z nożem podwójnym
Zakres grubości krojenia  : 1 - 32 mm
Przekrój komory krojenia   :szer. 210  x wysok.230 mm
Max.długość  produktu : 750 mm
Wymiary maszyny  : dł. 1860 x szer 800 x wys. 1230 mm
Napięcie zasilające : 400 V -3-50 Hz
Moc przyłączeniowa  : 2,7 kW
Waga : 240 kg

MHS to połączenie wydajności i precyzji. Do krojenia kotletów z kością, steków, sznycli , boczku , ryb , sera .
Maszyna ma wydajność do 400 cięć na minutę. Produkty te mogą być świeże, lub zamrożone do -4 oC.   Kotleciarka spełnia najwyższe normy higieniczne i bezpieczeństwa. Wykonana ze stali szlachetnej obudowa jest gładka, a wszystkie jej części są idealnie zespawane. Wszystkie elementy są łatwo demontowalne do mycia. Dzięki swojej wydajności i uniwersalności MHS znajduje zastosowanie nie tylko w supermarketach i rzeźniach, ale także w dużych, przemysłowych zakładach mięsnych.

Połączenie wydajności i precyzji przy krojeniu , gdyż maszyna ta oferuje 400 cięć na minutę. Kroić można np. kotlety, steki, sznycle, boczek lub pieczeń mieloną w stanie świeżym, schłodzonym lub mrożonym do -4°C.  

Wydajność i technologia krojenia

  • Do 400 cięć na minutę
  • Wysoka wydajność  również w przypadku produktów z kością
  • Wyższa rentowność przez zastosowanie precyzyjnego noża sierpowego i inteligentnego chwytaka produktu

 

Zapytaj o Ofertę

 

Firma:
Imię i nazwisko:
telefon:
e-mail:
Treść wiadomości:

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Inter WIBA Sp. J. Andrzej Wiewióra-Barabach Wiesława Wiewióra-Barabach" z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Krakowska 263, 43-305 Bielsko-Biała. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Nowości w naszej ofercie